X
  • Ceremony In Bloom Sweet Rhubarb Oda Spreyi 100 ml
Ceremony In Bloom

Sweet Rhubarb Oda Spreyi 100 ml

190.00 TL
66.51 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
TAZELİĞİN TATLI NOTALARLA İDEAL HARMANI;RAVENT, KIRMIZI MEYVELER VE EN TAZE ÇİÇEKLERİN MİSK İLE EŞSİZ BULUŞMASI 

Evinizin havasını tazeleyecek oda spreyiniz 100 ml ve 500 ml seçenekleri ile tarzınıza göre şekilleniyor. Oda spreyini ister odanızın ister ev tekstillerinizin kokusunu tazelemek için kullanın.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ceremony In Bloom ürünü Daha fazla Oda Kokusu ürünü