• Ceremony In Bloom Regal Oud Difüzör 200 ml
Kargo Bedava
Ceremony In Bloom

Regal Oud Difüzör 200 ml

425.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Mistik ve odunsu kokuları evinize davet edin! Meşe yosunu ve ladenin güçlü notalarını samralayan yasemin ve papatya ile ormanın derinliğinde harika bir yolculuğa hazır mısınız?

200 ml boyu ile 8 haftaya kadar yoğun kalıcı ev kokusu. Hayvan dostu formül, siyah rattan çubuklar ve özel siyat mat tasarımı ile başlı başına dekorasyon. 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ceremony In Bloom ürünü Daha fazla Koku & Mum ürünü