X
  • Catto & Catto Rainbow Defter
  • Catto & Catto Rainbow Defter
  • Catto & Catto Rainbow Defter
  • Catto & Catto Rainbow Defter
  • Catto & Catto Rainbow Defter
Catto & Catto

Rainbow Defter

145.00 TL
50.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Pembe At; Custom Artist Efsun Güneş'in el çizimi. CATTO CATTO özel koleksiyonu. İpek grafik baskı ile çoğaltılmıştır. En iyi el işçiliği, kusursuz dikiş. Pembe deri astar. Kararmaz altın kaplama aksesuarlar. Moleskine standart defter ölçüsüne uygun. Defter ve özel koruma kılıfı ile birlikte gelir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Catto & Catto ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü