• Catto & Catto Bando Kırmızı Beyaz Deri Çanta
  • Catto & Catto Bando Kırmızı Beyaz Deri Çanta
  • Catto & Catto Bando Kırmızı Beyaz Deri Çanta
Catto & Catto

Bando Kırmızı Beyaz Deri Çanta

1,245.00 TL 840.00 TL (%33 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Ölçü:*20cm.*20cm.*7.5cm.
Sap Boyu=90cm.
Siyah koton astar
Trampetten ilham alınarak tasarlandı. Calfskin %100 deri. İnce el işçiliği. Pamuk astar. Kararmaz altın kaplama aksesuarlar. En rahat uzunluk için çıkarılabilir, ayarlanabilir kayış ile hem çapraz hem omuz çantası. Koruma kılıfı ile birlikte.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Catto & Catto ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü