X

Bel Çantası

40 adet ürün bulundu

 

En Popüler Bel Çantası Modelleri

Hem özel günlerde hem de günlük kullanımda dışarı çıkarken tercih edebileceğin bel çantası modelleri ile kendine has bir tarz oluşturabilirsin. En sade kıyafet kombinini dahi doğru çanta seçimi ile mükemmel bir stil haline getirebilirsin. Birbirinden farklı ve çok sayıda çanta modelini uygun bel çantası fiyatları sayesinde bütçeni zorlamayacak şekilde satın alabilir, kullanışlı ve şık bel çantan ile kıyafetlerini kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsin.

Bel Çantası Seçiminde Dikkat Edilecekler

Piyasadaki bel çantaları içerisinde gerçekten iyi bir tercih yapmak istiyorsan ilk olarak alacağın bel çantasının ebatlarına dikkat etmelisin. Buna göre çok büyük bel çantası modelleri arasında tercih yaparsan bu tarz çantaların hareket etme olanağını da kısıtlayabileceğini aklında bulundurmalısın. Bunun yerine vücut ölçülerine daha uygun olan minimal boyutlardaki bel çantası modelleri içerisinden tercih yapabilir ve böylelikle çok daha rahat hareket etme imkanı bulabilirsin.

Bele takılan çanta seçerken dikkat etmen gereken bir diğer konu da özellikle çok fazla eşyaya sahipsen bol cepli bel çantalarını tercih etmektir. Bu sayede çok sayıda eşyanı gayet düzenli bir şekilde bel çantanda muhafaza edebilir ve elini çantana her attığında uzun süren eşya arama serüveninden kurtulabilirsin.

Bel çantaları içerisinde seçim yaparken çantanın üretildiği malzemeye de dikkat etmen gerekiyor. Kumaş bel çantaları daha çok bahar ve yaz ayları için tercih edilirken daha yağmurlu geçen sonbahar ve kış aylarında ise deri çantalar tercih edilebilir. Deri çantalar ayrıca temizlik konusunda kumaş çantalara göre nispeten daha pratik oldukları için yağışlı mevsimlerde en ideal seçenekler olarak nitelendiriliyor.

Cazip bel çantası kampanyaları ile sahip olabileceğin bel çantaları arasında seçim yaparken çanta rengine de özen göstermen gerekiyor. Günlük kullanım amacı ile bir çanta ihtiyacın varsa bej, gri ya da siyah ve benzeri klasik tonları tercih edebilirsin. Daha önemli günler için bele takılan çanta arıyorsan da farklılık yaratmak adına turuncu, yeşil ya da pembe gibi hareketli tonları düşünebilirsin.

Bel Çantası Modelleri

Bel çantası modelleri konusunda tercih yapmadan önce dikkat etmen gerekenlerin yanı sıra birbirinden şık bel çantaları içerisinde hangi modelin sana en çok yakışacağını merak ediyorsan da birkaç farklı model örneğini inceleyebilirsin. Buna göre yılın en trend bel çantaları arasında yer alan ve hem omuzda hem de belde kullanım olanaklarını sana sunan bel çantalarının her geçen gün daha fazla kadının tercihi oldukları dile getiriliyor. Sarı, pudra, siyah ve mavi gibi farklı renk tonları içerisinden seçebileceğin bu bel çantası modelleri ile gittiğin her mekanda bütün dikkatleri üzerine toplamanın keyfini sürebilirsin.

Kaliteli ve şık bel çantalarında bulunan dikey tasarımlı waist çantaların da birçok kişinin tercihi olduğunu unutmamanda fayda var. En basit bir kombini dahi mükemmel bir tarz haline dönüştürebilecek olan waist çanta modellerini siyah, kahverengi ve daha farklı pek çok renk seçeneği arasından tercih edebilirsin.

Bel Çantası Fiyatları

Kendine uygun bir çanta modeli arıyor ancak bel çantası fiyatları konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsan, Lidyana kategorilerine göz atarak piyasada yer alan modellerin çoğunu bütçeni zorlamadan satın alabilirsin. Yine de daha uygun fiyatlı bel çantaları almak istiyorsan özel çanta kampanyalarını takip edebilir ve en kaliteli bel çantalarını piyasa fiyatlarının oldukça altına satın alabilirsin. Bu konuda en bilinen adreslerden olan Lidyana'da da piyasada bulabileceğin en kaliteli markaların şık ve son derece kaliteli bel çantalarını hesaplı bel çantası fiyatları ile kolayca temin edebilirsin.

Yukarı Çık