• Candela Candle Yasemin & Yeşil Çay Mum
  • Candela Candle Yasemin & Yeşil Çay Mum
Candela Candle

Yasemin & Yeşil Çay Mum

50.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Uçucu yağlar ile yapılan, içinde hiç bir kimyasal bulunmayan, doğada çözülebilir ve aynı zamanda da krem olarak kullanılabilen bitkisel losyon mumlar.

Antakya'dan sizin için özenle toplanan, güzelliğin ve çekiciliğin sembolü olan yasemin ve Doğu Karadeniz’den enerji veren yeşil çayın büyüleyici kokusunuyla saflığın duruluğun ve masumiyetin sembolü bahar mevsimini her daim hissetmenizi sağlayacak...

Candela'nın her aşaması el yapımı olan dinlendirici ve sakinleştirici etkisi olan "yaseminli ve yeşil çaylı" losyon mumları hem bulunduğunuz ortamda huzurunuzu, mutluluğunuzu, sevincinizi aydınlatsın hem de antioksidan özelliğiyle yorgun kaslarınızı rahatlatsın...

Çap: 6.6cm Yükseklik: 2.5cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Candela Candle ürünü Daha fazla Mum ürünü