• Cameo Pieces Torino Kolye
  • Cameo Pieces Torino Kolye
  • Cameo Pieces Torino Kolye
  • Cameo Pieces Torino Kolye
Kargo Bedava
Cameo Pieces

Torino Kolye

6,450.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Cameo Pieces olarak biz doğal taşların altın ile uyumundan ilham aldık ve dünyanın farklı yerlerine ait özel taşları,incileri altın tasarımlarımızla buluşturduk. Torino tasarımımızı kyanit ve lapis ile taçlandırdık. Tüm metal aksamı 14k altındır. Ürünlerimiz Istanbul\'da tasarlanmış olup , elde üretilmiştir. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.Hediye Paketi Seçeneği VarRenk: GoldDeğerli taşlarınızı kırabilecek veya kırabilecek darbelerden temastan kaçınmak ve onlara uygun şekilde bakmak gerekmektedir.

Özellikle turkuaz, inci, jet, ateş opal, mercan, malahit, oniks, kalsedon, lapis gibi organik ve gözenekli yapıdaki taşlar çok hassastır ve nem, duman, kokular, kozmetik ürünler, klor ile temasından korunmalıdır. Bunun yanı sıra, değerli taşa geri dönüşü olmayan bir şekilde zarar verebilecek sıcaklıktaki ani değişikliklerden de kaçınılmalıdır.


Mücevherlerinizi korumak için benimsememiz gereken en iyi bir alışkanlık, onları ayrı ayrı yumuşak ve temiz bir kutu yada kılıfa koymak, kuru ve ısıdan uzak bir yere yerleştirmektir.

ContactKutu Ebatları: 10x10cm

Bu ürün Lidyana adına Cameo Pieces tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Cameo Pieces tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Cameo Pieces ürünü Daha fazla Kolye ürünü