• Calvin Klein Parfüm Calvin Klein Eternity Intense EDP 100 ml Kadın Parfüm
Calvin Klein Parfüm

Calvin Klein Eternity Intense EDP 100 ml Kadın Parfüm

691.00 TL 317.00 TL (%54 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Ebedi Sonsuz Calvin Klein, son derece güçlü, tutkulu ve kırılmaz bir bağ haline dönüşmüş bir sevinci çağırıyor. Suda ki çiçekli notların arkasında vanilya kristalleri bulunur. Duyusal orris kalbi, duyarlı sandal ağacı sıcaklık ve derinlik kazandırırken, feminity ve zerafeti derinleştiren yoğunluk kazandırır. Taze. Canlandırıcı. Çiçek.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Calvin Klein Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü