X
  • Caged Bird Design Eye Küpe
  • Caged Bird Design Eye Küpe
  • Caged Bird Design Eye Küpe
  • Caged Bird Design Eye Küpe
  • Caged Bird Design Eye Küpe
Caged Bird Design

Eye Küpe

310.00 TL
108.52 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Meeting of Spirits Koleksiyonu. Göz sembolü mistik gözü ifade etmektedir Sadece alıcı bir organla yetinmeyip,ışınların aktarıldığı, ruhsallığın dışavurumunu sağlayan bir organ olarak da tanımlanır. Kadınların kalpgözü,ruhsal idrak, aydınlanma ve zihinsel sezgi kavramlarına yakın oluşu ile ilişkilendirilmiştir. Üst kısım 925 Ayar Gümüştür.-gümüş/bronz karışık
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Caged Bird Design ürünü Daha fazla Küpe ürünü