X
  • Cachee 4'Lü Set Kk Yeşil Kredi Kartlık + T. Kılıfı + Anahtarlık + Bileklik
Cachee

4'Lü Set Kk Yeşil Kredi Kartlık + T. Kılıfı + Anahtarlık + Bileklik

506.00 TL 459.00 TL (%9 indirim )
160.68 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.
Tüm ürünlerimiz el yapımıdır. İçi dışı %100 deridir. Tüm derilerimiz gerekli testlerden başarılı ile geçmiştir. Ürünlerimiz logoludur. Kredi Kartlıklarımızda 6 adet kredi kartı ve 3 adet kağıt para gözü bulunmaktadır. Ölçüler: 11cm x 8,5cm Tüm bilekliklerimizde klipslerimiz çeliktir. Telefon kılıflarımızın içi dışı deridir. Ürünlerimizde eti için kesilmiş dana derileri kullanılmaktadır.

NOT: Kişiselleştirme alanına lütfen aşağıda ki telefon modellerinden hangisini kullanıyorsanız lütfen belirtiniz.

Iphone 6-6s
Iphone 7-8
Iphone 7Plus-8plus
IPhone X
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Cachee ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü