• C-Ya Ives Yeşil Tulum
  • C-Ya Ives Yeşil Tulum
  • C-Ya Ives Yeşil Tulum
  • C-Ya Ives Yeşil Tulum
  • C-Ya Ives Yeşil Tulum
  • C-Ya Ives Yeşil Tulum
Kargo Bedava
C-Ya

Ives Yeşil Tulum

799.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Kadife C-ya nakışlı çantasının içinden çıkan, sırtı V dekolteli, uzun kollu paçaları volanlı kadife tulum. 2 Dekoltesinde farklı şekillerde kullanılabilecek 2 adet zinciri mevcut. terçihen çantadada kullanılabilir. -Giysi Kumaş: Lycralı Kadife Zincir: Pirinç Çanta Kadife Astar:
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla C-Ya ürünü Daha fazla Tulum ürünü