X
  • Bvlgari Parfüm Bvlgari Aqva Edt 100 Ml Erkek Parfümü
  • Bvlgari Parfüm Bvlgari Aqva Edt 100 Ml Erkek Parfümü
Kargo Bedava
Bvlgari Parfüm

Bvlgari Aqva Edt 100 Ml Erkek Parfümü

İlk yorumu sen yap.
701.00 TL 454.00 TL (%35 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Akuatik dünyasının etkileyici tazeliğinden esinlenerek, AQVA Pour Homme Toniq ve AQVA Pour Homme Marine Toniq, AQVA Pour Homme ve AQVA pour Homme Marine 'in yeni ve heyecan verici yorumlarıdır. Bu serilerde, posidonia - son versiyonun özgün elementi- ''buzlu su'' ile müthiş uyum içinde birleşerek kokulara eşsiz enerji ve doğallık veriyor.

Posidonia - son versiyonun özgün elementi- ''buzlu su'' ile müthiş uyum içinde birleşerek kokulara eşsiz enerji ve doğallık veriyor. "AQVA" 'nın her damlası kristalize freşliğin özü gibi. Bu canlandırıcı ve dinamik boyut yaratıcı teknik sayesinde iki kokunun dış ambalajına modernlik ve parlak metalik etkisi veriyor. Ürünlerin parlak ve enerjik kromatik gölgeleri, suyun heyecan uyandıran enerjisini davet ediyor.

Olfaktif Piramidi

Tepe: sicilya limonu, nane esansı

Kalp: posidonia, buzlu su ahengi

Dip: vetiver, amber minerali

Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bvlgari Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü