Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP 50 ml Kadın Parfümü
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP 50 ml Kadın Parfümü
Bvlgari Parfüm
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP 50 ml Kadın Parfümü
1,317.78₺
Kargoya teslim süresi 4 iş günüdür.
Ürün Detayı
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel Edp 100 MlPortakal çiçeği ve neroli esasının lezzetli tazeliği, göz kamaştırıcı manolya ve portakal çiçeğinin mükemmel uyumu.Paçuli ve tahiti vanilya özü ile zenginleştirilmiş şipre odunsu notalar.Splendida koleksiyonu, artık çiçekli gökyüzünün yeni yıldızı, Splendida Magnolia Sensuel ile doğadaki en kısa ömürlü fakat en yoğun aromalı olan manolya çiçeğini alıp, sonsuza kadar sürdürecek şehvetli bir koku haline getirerek ölümsüzleştiriyor.
Tepe Notalar: Mandalina, neroli özü, ışıklı taze, zesty akdeniz narenciye bahçesi, yeşil nüanslar ile göz kamaştırıcı tazelik esintileri gizli bir çiçek kalbi ortaya çıkarıyor.
Kalp Notalar: Çin manolya özü, portakal çiçeği, yasemin çiçeksi ışıl ışıl cömert manolyanın kalbi doldururken, turunçgil ve yasemin çiçeklerinin büyüleyici vurgularıyla çekim gücü ortaya çıkmıştır.
Dip Notalar: Paçuli kalbi, Tahiti vanilya özü, hassas, odunsu, gizemli, kremalı Paçulinin odunsu kalbi ve miskin zarif aksanlarla, şehvetli ve unutulmaz bir dip nota.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler