• Agatha Paris Büyük Deri Açık Kahve Logolu Toka
  • Agatha Paris Büyük Deri Açık Kahve Logolu Toka
  • Agatha Paris Büyük Deri Açık Kahve Logolu Toka
Agatha Paris

Büyük Deri Açık Kahve Logolu Toka

220.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
Deri
Teslim süresi 5 iş günüdür.

Marka Hakkında

Logosunu sahibinin köpeğinden alan Agatha Paris, 1977 yılında Paris’te kurulmuştur. Dünya çapında en iyi caddelerde ve seçkin alışveriş merkezlerinde yaklaşık 400 adet mağazası bulunmaktadır. Agatha Paris koleksiyonlarının %60’ı Fransa’da, geri kalan %40’ı ise diğer Avrupa ülkelerinde üretilmektedir. 

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Agatha Paris ürünü Daha fazla Toka ürünü