• Burberry Parfüm The Beat Edt 100 Ml Erkek Parfümü
  • Burberry Parfüm The Beat Edt 100 Ml Erkek Parfümü
  • Burberry Parfüm The Beat Edt 100 Ml Erkek Parfümü
Burberry Parfüm

The Beat Edt 100 Ml Erkek Parfümü

470.00 TL 256.00 TL (%46 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Günümüzde Burberry temel değerlerini oluşturan ve kişiliklerin bütünleşmesini simgeleyen bir koku,günümüz trendlerinin yansıması, müzik ile sezilmeyen bir uyum içerisinde, modern Burberry erkeğinin aynası.

Tepe Notası: Sarı Çiçekli FundaKalp Notası: Vetiver

Dip Notası: Ağaç Kavunu, Karabiber, Menekşe Yaprakları


Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Burberry Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü