• Box Of Luv Beyaz Kutuda Lila 20'li İthal Gül
Box Of Luv

Beyaz Kutuda Lila 20'li İthal Gül

399.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Yükseklik 18cm x İç çap 15 cmdir.
Box of Luv ürünleri şu anda sadece İstanbul içi dağıtım yapılabilmektedir.Seçtiğiniz ürünün gül rengi ve kutu rengini lütfen belirtiniz.
12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilecektir. Teslim günü ve saatini belirtmeyi unutmayınız. Sevgililer günü için teslimat talepleri 13 Şubat 12:00'ye kadar alınmaktadır. Bu tarihten sonra verilen siparişler Sevgililer günü sonrasında teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile değil özel dağıtım arabalarıyla gönderilecek olup elden teslim edilecektir. Teslimat ücretsizdir. 
Ürünü satınalırken lütfen kişiselleştirme kısmına ürün rengi ile birlikte aşağıdaki bilgileri eksiksiz giriniz:

Gönderen Kişi:
Gönderen Tel:
Alıcı Kişi:
Alıcı Adres:
Alıcı Tel:
Gönderici Notu:
İstediğiniz Teslimat Günü ve Saati:
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Box Of Luv ürünü Daha fazla Dekoratif Ürün ürünü