• Box For You Taş Ocağı Hediye Kutusu
  • Box For You Taş Ocağı Hediye Kutusu
  • Box For You Taş Ocağı Hediye Kutusu
  • Box For You Taş Ocağı Hediye Kutusu
  • Box For You Taş Ocağı Hediye Kutusu
Box For You

Taş Ocağı Hediye Kutusu

135.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Genel Açıklama:"Taş Ocağı" Hediye Kutusu Kutularımızın tamamı özenle, kaliteli malzemeler seçerek üretilmiştir. Kutu içeriği; - Mermer desenli sert kapak 2018 ajanda - Taptatlı İstanbul akide şekeri - Silver renk tükenmez kalem - Mermer desenli seramik kupa Ürünlerimiz özel süslemesi ve kutusu ile gönderilmektedir.-Malzeme:Kağıt, Seramik, Metal-Boyut: 23X33X9cm-
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Box For You ürünü Daha fazla Hediye Kutusu ürünü