X
  • Box For You Love Gold Hediye Kutusu
  • Box For You Love Gold Hediye Kutusu
  • Box For You Love Gold Hediye Kutusu
  • Box For You Love Gold Hediye Kutusu
Box For You

Love Gold Hediye Kutusu

140.00 TL
49.01 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.
Genel Açıklama:Love Gold Hediye Kutusu Kutularımızın tamamı özenle, kaliteli malzemeler seçerek üretilmiştir. Kutu içeriği; - Altın yaldız NOTES baskılı defter - Altın yaldız renk seramik kupa - Mon Coeur el ve vücut kolonyası - Altın renk love ataç, Altın renk kalp kart - Altın renk tükenmez kalem Ürünlerimiz özel süslemesi ve kutusu ile gönderilmektedir.-Malzeme:Kağıt, Seramik, Metal-Boyut: 23X33X9cm-
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Box For You ürünü Daha fazla Hediye Kutusu ürünü