• Box For You Like A Rockstar Hediye Kutusu
  • Box For You Like A Rockstar Hediye Kutusu
  • Box For You Like A Rockstar Hediye Kutusu
  • Box For You Like A Rockstar Hediye Kutusu
  • Box For You Like A Rockstar Hediye Kutusu
Box For You

Like A Rockstar Hediye Kutusu

140.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.
Genel Açıklama:Like A Rockstar Hediye Kutusu Kutularımızın tamamı özenle, kaliteli malzemeler seçerek üretilmiştir. Kutu içeriği; -Mikrofon şeklinde tükenmez kalem - Rock Yıldızı kedi baskılı defter - Motivasyonal motto kart & Pembe dev ataç - Pixel art ? broş - Çift taraflı kaktüs baskılı masa süsü Ürünlerimiz özel süslemesi ve kutusu ile gönderilmektedir.-Malzeme:Kağıt, Plastik, Metal-Boyut: 23X33X9cm-
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Box For You ürünü Daha fazla Hediye Kutusu ürünü