• Bosphorus Mutfak Tezgah Altı Tepsi,Kesme Tahtası Düzenleme Organizer
Bosphorus

Mutfak Tezgah Altı Tepsi,Kesme Tahtası Düzenleme Organizer

146.00 TL 131.40 TL (%10 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kesme tahtası,tepsi vb eşya düzenleyici bir üründür.Altında kaymayı engelleyici plastik ayakları mevcuttur.Gümüş renkli paslanmaz çelik bir üründür.Boyu 25cm,eni 21cm,yüksekliği 14cm,dir. Dolap içi veya tezgah üstü kullanılabilir kesme tahtası,tepsi vb eşyalarınızın yer kaplamasını engelleyen paslanmaz çelik bir üründür.4 Bölmelidir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bosphorus ürünü Daha fazla Saklama & Düzenleme ürünü