• Bosphorus Mücevher,Kemer,Eşarp Ve Çanta Düzenleyici Kapı Üstü Asılabilir Düzenleyici Askı Gümüş Renkli
Bosphorus

Mücevher,Kemer,Eşarp Ve Çanta Düzenleyici Kapı Üstü Asılabilir Düzenleyici Askı Gümüş Renkli

199.35 TL 159.48 TL (%20 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Mücevher,takı eşyası,kemer,çanta,eşarp vb. eşyalarınızı düzenler.Gümüş renkli paslanmaz çelik bir üründür.Ürün yanında gelen vida ve dübellerle duvara montajı yapılabilir ya da 2 adet asma kancasını takarak delik açmanıza gerek kalmadan kapı üstüne takılabilir.Ürünün yanlarında bulunan tüm askı aparatları,menteşeleri sayesinde ileri,geri hareketlidir.Boyu 63,5cm,eni 54cm,dir. Duvar montajlı kullanılabilen ürün duvarında delik açmak istemeyenler için kolayca kapı üstüne takılarak da kullanılabilir.Eşarp,kemer,çanta ve takı eşyalarınızın yer kaplamasını engelleyip düzenli bir şekilde kalmasını sağlar.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bosphorus ürünü Daha fazla Dekorasyon ürünü