X
  • Bosphorus Cam Yağdanlık Ve 2 Li Porselen Tabak Set Barbekü Partisi Desenli
Bosphorus

Cam Yağdanlık Ve 2 Li Porselen Tabak Set Barbekü Partisi Desenli

36.00 TL 32.40 TL (%10 indirim )
11.34 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
2 Adet porselen tabak ve 1 adet cam yağ şişesinden oluşan 3 parça mutfak setidir.Tabak çapı 10cm,derinliği 3cm,dir.Şişe boyu 26cm,eni 5cm,dir. Sofralarda sunum için 2 adet yağ tabağı ve yağdanlıktan oluşan bu set farklılık yaratacaktır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bosphorus ürünü Daha fazla Tabak ürünü