• Blush & Max Fine Jewelry Chance Kolye
  • Blush & Max Fine Jewelry Chance Kolye
Blush & Max Fine Jewelry

Chance Kolye

2,100.00 TL
TÜKENDİ
Ürününüzün rengini belirleyin.
2,60gr 14 Ayar Sarı Altın 0,60ct Konyak Pırlanta (toplar üzerine rastgele yerleştirilmiştir) Altın rengini; Sarı Altın, Pembe Altın veya Beyaz Altın olarak seçebilirsiniz. Kolye uzunluğu 35cm ve 40cm'de ayarlanabilir. El yapımı.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Blush & Max Fine Jewelry ürünü Daha fazla Kolye ürünü