X
  • Schwarzkopf Blondme Instant Blush Jade - Saç Boyası 250ml
Schwarzkopf

Blondme Instant Blush Jade - Saç Boyası 250ml

120.00 TL 99.00 TL (%18 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Yumuşak şeffaf renk refleksleri için Pastel Spreyler
Kullanışlu, bağlanmayan, durulanmayan ya da durulanabilir sprey tonerler3 yıkamaya kadar kalıcı, geçici renk sonuçları için direkt boya formülasyonu pH düzeyini dengeler ve kütikülü kapatmaya yardımcı olur

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Schwarzkopf tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Schwarzkopf ürünü Daha fazla Saç & Kaş Boyası ürünü