• Black Ribbon Siyah Çok Gözlü Bel Çantası
Kargo Bedava
Black Ribbon

Siyah Çok Gözlü Bel Çantası

249.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Çıkabilir Siyah Kurdele Ürüne Dahildir. Dış malzeme: Suni deri İç malzeme: Koton; Boyut: Orta. Kapama: Mıknatıslı/Fermuarlı. Telefonluk: Yükseklik 9 cm x Genişlik 17 cm; Cüzdan: Yükseklik 9 cm x Genişlik 12 cm; Mini cüzdan: Yükseklik 8 cm x Genişlik 8 cm; Bel kemeri uzunluğu 105 cm'dir; Telefonluk, cüzdan, mini cüzdan ve bel kemeri mevcuttur; Çapraz ya da belde kullanılabilir; Türkiye'de üretilmiştir.

Bu ürün Lidyana adına Black Ribbon tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Black Ribbon tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Black Ribbon ürünü Daha fazla Bel Çantası ürünü