X

Bikini Altı

14 adet ürün bulundu

 

Bikini Altı Kampanyaları

Deniz sezonunun gelmesi ile birlikte kadın, erkek ve çocuk plaj giyim ürünlerine duyulan ihtiyaç artar. Yüzerken ya da sahilde gezinti yaparken kullanılan bu giyim ürünleri, kişilerin hem zevkine hem de bedenine uygun olmalıdır. Lidyana, her yaştan giyim ürününde sağladığı geniş model seçeneğini, plaj giyiminde de sağlıyor. Farklı markaların en trend ürünlerini ziyaretçilerine sunan alışveriş sitesi, kadın giyim ürünlerinde olduğu gibi kadın plaj giyim ürünlerinde de tercih ediliyor. Plaj giyiminde takım bikini, mayo, bikini üstü ve bikini altı modelleri öne çıkan ürünler içerisinde ilk sıralarda yer alıyor.

Yazın plajda ya da denizde tarzın ile dikkat çekmek istiyorsan doğru yerdesin… Lidyana bünyesinde yer verilen ve her biri birbirinden sıra dışı bikini altı modelleri, farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. İstediğin markadan istediğin ürünü, yakından inceleyip kolay bir şekilde satın alabilirsin. Kadın bikini ve bikini altı modelleri için farklı markaların alternatif renk ve desenlerini inceleyebilir, kendi tarzına ve zevkine uygun parçaya sahip olabilirsin. Tatilde de şıklığınla dikkat çekmek istiyorsan Lidyana sana yeter!

Bikini Altı Modelleri

Lidyana bikini üstüve bikini altı modelleri renk, tasarım, desen ve kaliteleri ile her yaşa ve her zevke hitap ediyor. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan satış sitesinde klasik, modern, dikkat çekici ve en trend tasarımları bulabilirsin. Günlük hayatında yumuşak renk tonları ve sade tasarımları seviyorsan; düz renkli, bikini modelleri tam sana göre. Tatilde giyim tarzında bir değişiklik yapmak istersen küçük desenli ya da daha canlı renk tonlarında modelleri tercih edebilirsin. Yaz demek, enerji ve canlılık demekse senin için tercihini capcanlı renklerden yana kullanabilirsin. Turuncu, turkuaz, kırmızı, mavi, yeşil, pembe ve sarının en canlı tonları ile renklendirilen bikini modelleri tüm gün kendini enerjik hissetmeni sağlar.

İster takım bikini istersen de üst ve bikini altı modelleri arasından tarzına en uygun parçaları bulabilirsin. Üzerine salaş bir askılı tişört ile kombin yapabileceğin bikini altılerin seçiminde kombin etmeyi düşündüğün kıyafetlerini de göz önüne almalısın. Renk uyumunun yanı sıra bikini altınin vücut hatlarına uygun olmasına özen göstermelisin. Hafif göbekli ya da biraz sarkık göbeğin var ise tercihini yüksek bel bikini altı modellerinden yana kullanabilirsin. Göbeğin yok, ancak kemiklerinin yapısı yanlara doğru hafif çıkık ise yan taraflarından pencereli ya da bağcıklı bikini altıleri tercih edebilirsin. Bel ve göbek bölgesinden yana memnunsan ancak kalçalarının biraz yapılı olduğunu düşünüyorsan etekli modelleri tercih edebilirsin. Etekli bikini altı modellerine alternatif olarak esnek yapılı kadın şortlu bikini altı modellerini tercih edebilirsin. Tek olarak satılan bu ürünleri farklı bikini üstleri ile kombinleyip tamamen kendi tarzını yaratmak senin elinde.

Bikini Altı Fiyatları

Lidyana bikini altı fiyatları hem ekonomik hem de kârlı alışveriş yapmak isteyenler için ideal düzeyde. Kaliteli markaların ürünlerine yer verilen online alışveriş sitesinde her bir ürünün kendi markası içinde belirli zamanlarda indirimleri vardır. Bu indirimlerden yararlanmak için Lidyana'yı yakından takip edip kampanyalardan haberdar olabilirsin. Online alışveriş sitesinde bikini altı fiyatları, markaya ve ürünün tasarımına göre değişiyor. Markanın, aynı tasarımlı farklı renkli bikini altı fiyatları ise aynıdır. Sen de çok beğendiğin ancak satın almak için indirimde olmasını beklediğin ürünleri yakından takip edip kampanyalı olarak satın alabilirsin. Sitenin outlet ürün kategorisinde de aradığına uygun ürünleri bulabilir, piyasa fiyatının çok daha altında bir fiyata kaliteli ürünleri satın alabilirsin. Yaz, kış her mevsim kaliteyi yaşamak için Lidyana'yı takipte kalabilirsin!

Yukarı Çık