Önerilen Sıralama

Plaj Modasının Vazgeçilmez Bikiniler Lidyana.com'da!

Stilinin peşinden gidenlere hitap eden Lidyana; giyim ürünlerinden aksesuara, kozmetikten çantaya kadar binlerce üründe en aranılan markaları bir araya getiriyor. Birbirinden şık tasarımları tek çatı altında beğenine sunarak hem günlük hem de şık kombinlerini tamamlamana olanak tanıyor. Kadın giyim modasının yaz aylarında en rahat ve en şık tercihlerinden biri olan bikiniler de her zevke hitap eden tasarımları ile Lidyana’da seni bekliyor.

Bikiniler birçok farklı seçenekleriyle yazın çokça kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünleri takım, sadece alt ya da sadece üst şeklinde de satıl alabilirsiniz. Sade, tek renk modellerin yanında birçok farklı tasarım ve desende de bikiniler bulunur ve bu sayede kolay kombinleyebileceğiniz ürünlerdendir. En küçük bedenden en büyüğüne kadar birçok beden için modeller üretilir ve yaz aylarında insanlar plajları bu modellerle doldururlar. Bikinileri farklı farklı alıp tarzınıza göre kombinleyebilirsiniz. Örneğin sade bir üst ile daha desenli bir altı sahip olduğunuz takım bikiniler arasından kendiniz kombinkeyebilirsiniz. Bikinilerle hem spor gözüken hem de daha şık gözüken kombinlemeler yapmak mümkündür. Plaj giyim ürünleri diğer giyim sektöründen farklı olarak su emici ve kolay kuruyan kumaş türlerinden üretilirler. Bu özellikleri diğer bikinilere göre daha gelişmiş ve daha kaliteli olan ürünlerin ömrü daha da uzundur. Senelerce giyilmesi mümkün olur. Üst ve  alt parçalarında renk ve desen farklılıklarının yanında kesim farklılıkları da bulunur. Vücut yapınıza göre bu kesimler arasından tercihinizi yapmanız daa uygun olacaktır. Örneğin dikey çizgili tasarımlar vücudunuzun daha ince gözükmesine yardımcı olur. Veya yüksek bel daha dar kesimler daha fit gözükmenize yardımcı olabilir. Daha vintage kesimler ile de plajda stilinizi konuşturabilirsiniz. Bikiniyi alırken zevkiniz uyup uymadığının yanı sıra beden ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Yüzerken kullanılan ürünler oldukları için içinde rahat hissetmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra birçok spor dalında da bikiniler tarih edildiği için güvenlik adına da doğru beden tercihi önemlidir. Bikinilerin şort şekli de bulunmaktadır. Bu modeller yine spor yaparken ya da plajda daha rahat hissetmek için tercih edilebilirler.

Yaz sezonunda yapılan en eğlenceli aktivitelerden biri de yüzmektir ve tabii ki plaj giyim I bu dönemlerde ön plana çokça çıkar. Plaj giyiminin vazgeçilmez parçalarından olan bikiniler konforlu bir kullanım sunmalıdır. Bunun için bikini seçimlerinde beden ölçülerine ve kumaş yapısı baz alınarak seçimle yapılmalıdır. Buna uygun seçimle yapıldığı takdirde yaz aylarının oldukça keyifli geçecektir. Bikinlerde yüksek belli alt tercihleri genellikle göbek deliğinin biraz üzerine gelecek şekilde tasarlanır ve kalça kısmında toparlayıcı bir görev üstlenirler. Yüksek bel altları takımlamak için göğüs altında biten üstler daha çok kullanılırlar. Bikinlerde üstlerin de kesimleri değişiklik gösterir.  Bikini push up özellikli üstler, destekleyici süngerleri ile göğüslerinizin daha dik ve şekilli görünmesini sağlar. Plaj giyim ürünü seçiminde dikkat etmeniz gereken kriterlerden biri de kumaş yapısıdır. Plajlar için tasarlanan giyim ürünlerinin kumaş yapısı çabuk kuruyan bu sebeple de yüksek su emici özelliğin sahip olması gereken kumaşlardır.  Ayrıca yaz aylarında hava sıcaklığı çok arttığı ve güneşe fazlasıyla maruz kalındığı için bu kumaş türü güneş ışığına karşı da dayanıklı olmalıdır. Güneş sebebiyle bikinileriniz renk solması ve deformasyon gibi sorunlar yaşayabiliriz. Cildinizin etkilenmemesi adına her havuza veya denize girişinizde bikininizi değiştirmek iyi bir seçenek olacaktır. Bikininizi yıkama talimatlarını uygun şekilde yıkayarak da kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Siz de Lidyana'yı ziyaret ederek zevkinize hitap eden bikiniyi takım, alt ya da üst şeklinde inceleyebilir, kriterlerinizi karşılayan modeli bulabilirsiniz.