• Biggshop Biggmug Devrilmez Mug - Renk - MAVİ
  • Biggshop Biggmug Devrilmez Mug - Renk - MAVİ
Biggshop

Biggmug Devrilmez Mug - Renk - MAVİ

89.90 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Genel Açıklama:DEVRİLMEYEN VAKUMLU DOUBLE WALL TERMOS MUG.Altındaki Özel Kaydırmaz Ped sayesinde, İtme-Vurma -Çarpma’larda devrilmez.İçi Plastik / Dışı PP ve ABS / Renk: KırmızıKapasite: 540 mlÖzel Karton Kutusunda-Malzeme:PP ve ABS-Boyut:541 ml-Desi:2.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Biggshop ürünü Daha fazla Bardak & Kadeh ürünü