X
  • Bianco Bianco No 2 Çekirdek Kahve 1 KG
  • Bianco Bianco No 2 Çekirdek Kahve 1 KG
Bianco

Bianco No 2 Çekirdek Kahve 1 KG

129.00 TL 116.10 TL (%10 indirim )
40.64 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
BEĞENDİKLERİME EKLE
Damakta kalıcı olan bu harman aynu zamanda uyumlu ve tatlı özellikler de göstermektedir. Orta kavurmasıyla çikolata ve karamel tatları ön plana çıkarke, hafif çiçeksi notalar da eşlik ediyor.
Çekirdek Kahve - Tazeliği koruyan özel valf sistemi
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bianco ürünü Daha fazla Kahve Çekirdekleri ürünü