X
  • Bialetti Bialetti Moka Pot 3 Cup (Kırmızı)
  • Bialetti Bialetti Moka Pot 3 Cup (Kırmızı)
Bialetti

Bialetti Moka Pot 3 Cup (Kırmızı)

226.00 TL
79.12 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
İtalyanların ikon tasarımı Bialetti Moka Potlar, tüm dünyada en çok kullanılan kahve demleme ekipmanlarından biri olarak bilinmektedir. 1933 yılında başlayan yolculuğu günümüze kadar orjinal yapısıyla gelmektedir. 3 Fincanlık ocak üstü demleme için kullanabileceğiniz bu ürün, espresso olarak öğütülmüş kahveniz ve ısıtılmamış su ile ocağınızı bir espresso makinesine çevirir.

Bu ürün Lidyana adına Dükkan Kahve tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Bialetti tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Bialetti ürünü Daha fazla Kahve & Çay Aksesuarları ürünü