• Betty & Sam One Shoulder Blouse
  • Betty & Sam One Shoulder Blouse
  • Betty & Sam One Shoulder Blouse
Betty & Sam

One Shoulder Blouse

950.00 TL
"Revitalize with a New Chic Stripe" koleksiyonun en beğenilen modellerinden One Shoulder Blouse, dünyanın dört bir yanındaki güçlü ve keskin hatları olan mimari yapılardan yola çıkıyor ve usulca "Body Conturing Silhouette'" büyüsüne davet ediyor. Beyaz rengin karşı koyulmaz etkisini öne çıkarırken siyah ince çizgilerle harmanlıyor ve adeta sizi zamansız bir stilin içine sürüklüyor Görseldeki ürün 36 bedendir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Betty & Sam ürünü Daha fazla Bluz ürünü