Bebbini

Beyaz Fuşya Kız Çocuk Ayakkabısı

159.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
-Bebbini modelleri, yüksek kalite hakiki dana/keçi derisi kullanılarak %100 el işçiliği ile üretilmektedir.
-Modellerimiz, bebek/çocuk ayak anatomisine uygun olarak üretilmektedir.
-Ayakkabılarımızın topuk bölümünde kullanılan yumuşak topuk pedi, çocukların yumuşak bir zemine basarak ayaklarının rahat etmesini sağlamaktadır.
-Ürünlerimizde domuz derisi ya da suni malzeme kesinlikle kullanılmamaktadır!
-Ayakkabı tabanlarımız kaymayı önleyici yapıda olup, hareket kısıtına sebep olmayacak esnekliktedir.
-Modellerin klasik olması sebebiyle bedenler spor ayakkabılara göre 1 numara küçük olmaktadır. Bu durum göz önünde bulundurularak, mevcut ayak numarasından 1 beden büyük satın alınması önerilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bebbini ürünü Daha fazla Çocuk Günlük Ayakkabı ürünü