X
  • Bana Bi Çay Bana Bi Çay / Çay Süzgeci / Top Süzgeç / Zarif Çay Demleme Süzgeci / Paslanmaz Çelik
Bana Bi Çay

Bana Bi Çay / Çay Süzgeci / Top Süzgeç / Zarif Çay Demleme Süzgeci / Paslanmaz Çelik

26.00 TL
9.10 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bana Bi’Çay top süzgeci, çayınızın pratik bir şekilde demlenmesini sağlar. Paslanmaz çelik süzgeç kullanıldıktan sonra kolay bir şekilde temizlenebilir. Bir fincan çayın keyfini olması gerektiği gibi çıkarın.Bana Bi’Çay top süzgeci, çayınızın pratik bir şekilde demlenmesini sağlar. Paslanmaz çelik süzgeç kullanıldıktan sonra kolay bir şekilde temizlenebilir. Bir fincan çayın keyfini olması gerektiği gibi çıkarın.

Bu ürün Lidyana adına Bana bir çay tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Bana Bi Çay tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Bana Bi Çay ürünü Daha fazla Kahve & Çay Aksesuarları ürünü