X
  • Bana Bi Çay Bana Bi Çay / Çay Süzgeci / Kıskaç Süzgeç / Çay Demleme Maşası / Paslanmaz Çelik
Bana Bi Çay

Bana Bi Çay / Çay Süzgeci / Kıskaç Süzgeç / Çay Demleme Maşası / Paslanmaz Çelik

29.00 TL
10.15 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Çaydanlık olmadan mükemmel çay demlemek için uygun bir demlik olan Bana Bi’Çay Kıskaç Süzgecinin kullanımı çok kolay ve pratiktir. Paslanmaz çelik ağ, kullanıldıktan sonra hızlı bir temizlik imkanı sunar.Çaydanlık olmadan mükemmel çay demlemek için uygun bir demlik olan Bana Bi’Çay Kıskaç Süzgecinin kullanımı çok kolay ve pratiktir. Paslanmaz çelik ağ, kullanıldıktan sonra hızlı bir temizlik imkanı sunar.

Bu ürün Lidyana adına Bana bir çay tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Bana Bi Çay tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Bana Bi Çay ürünü Daha fazla Kahve & Çay Aksesuarları ürünü