• Besign Jewellery Balık Bileklik
  • Besign Jewellery Balık Bileklik
  • Besign Jewellery Balık Bileklik
  • Besign Jewellery Balık Bileklik
  • Besign Jewellery Balık Bileklik
Besign Jewellery

Balık Bileklik

720.00 TL 468.00 TL (%35 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.

Bu ürünün stokları tükenmiştir.

Ürün Detay
925 Ayar Gümüş, Süet
Rodyum Kaplama
Ürünün teslim süresi 7 iş günüdür.


Tasarımcı Hakkında

"Markanın yaratıcısı Büşra Eskizeybek hayal gücünün estetiğini, bedenlerimize giydirme serüvenine 2011 yılında çıktı. Modern şehirde hayat, genç tasarımcının oyunlarla bezeli dünyasıyla birleşince yepyeni fikirler doğdu. Genç tasarımcı modern hayatı, estetiği, hayal gücünü ve en mühimi kendi kişisel yolculuğunu elleriyle şekillendirdiği tasarımlarında canlandırıyor."

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Besign Jewellery ürünü Daha fazla Bileklik ürünü