• Bali Pets Bej Kedi Çadırı
  • Bali Pets Bej Kedi Çadırı
Kargo Bedava
Bali Pets

Bej Kedi Çadırı

370.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Ürün Bilgileri: %100 koton yarı su geçirmez kumaştan üretilmiştir.Bütün ürünlerimiz kılıflıdır makinaya atıp tekrar tekrar yıkayıp kullanabilirsiniz.Yıkama Talimatı: Çamaşır makinanızın hassas modunda 30 derecede yıkanabilirKurulum:Çadır kılıfının üstünde bulunan sopa deliklerinden sopaları sokunuz ve çadırı düz bir zeminde açınız.Çadırın etekleri yere değecek şekilde çadırın kılıfını aşağıya çekiniz.Sopaların uçlarında bulunan delikten size yolladığımız ipi geçirip etrafında döndürerek sıkıca Yatağın kılıfını geçirerek çadırın içine sokunuz ve artık çadırınız hazırdır.

Bu ürün Lidyana adına Bali Pets tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Bali Pets tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Bali Pets ürünü Daha fazla Pet Yaşam ürünü