• Bake&More Mr. & Mrs. Bones
Bake&More

Mr. & Mrs. Bones

42.00 TL 31.50 TL (%25 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Paketin içinden çıkan perçinlerle kemikleri birbirine tuttururken eğlenmeniz garanti! Bu insan boyundaki iskeletleri kapı girişlerine asın misafirlerinize sürpriz yapın! 1 pakette 1.50 metre boyunda iskelet yapmak erkek & kadın olmak üzere toplam 2 adet kağıttan iskelet kemiği çıkmaktadır.
Mr. & Mrs. Bones! Partinizin favorisi olmaya hazır! Kendi İskeletinizi kendiniz yapın!
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bake&More ürünü Daha fazla Parti Malzemeleri ürünü