X
  • Bafidica Z Harfi Metal Tablo
Bafidica

Z Harfi Metal Tablo

119.00 TL
41.66 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Ürün 50 x 46 cm boyutlarında olup, metal lazer kesim ile hazırlanmakta ve elektrostatik siyah boya uygulanmaktadır. 1,5-2 mm metal malzeme ile üretilmiştir. Duvara asıldığında 1,5 cm önde durmaktadır. Tek çivi/vida ile asılmaya hazır haldedir.,
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bafidica ürünü Daha fazla Duvar Panosu ürünü