X
  • Ayyıldız Beachwear Ff0046 Siyah Düz Renk Mayokini Siyah
  • Ayyıldız Beachwear Ff0046 Siyah Düz Renk Mayokini Siyah
  • Ayyıldız Beachwear Ff0046 Siyah Düz Renk Mayokini Siyah
Ayyıldız Beachwear

Ff0046 Siyah Düz Renk Mayokini Siyah

160.00 TL 69.00 TL (%57 indirim )
24.15 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
SİYAH DÜZ RENK MAYOKİNİ DENİZ, KUM, GÜNEŞ? İnce süngerli, aksesuarlı şık mayokini%80 Polyamid %20 Elastan Hijyen bandı çıkarılan ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır. Hijyen pedsiz ürün iade alınamamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ayyıldız Beachwear ürünü Daha fazla Mayo ürünü