X
  • Ayyıldız Beachwear Ayyıldız 22525 Leopar Balenli Bikini Leopar
  • Ayyıldız Beachwear Ayyıldız 22525 Leopar Balenli Bikini Leopar
Ayyıldız Beachwear

Ayyıldız 22525 Leopar Balenli Bikini Leopar

288.00 TL 96.00 TL (%67 indirim )
33.61 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
LEOPAR DESENLİ BİKİNİ SWAROVSKİ TAŞLARLA SÜSLENMİŞ AKSESUARLI BİKİNİ Straplez, aksesuarlı, sünger kaplı bikini%80 Polyamid %20 Elastan Hijyen bandı çıkarılan ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır. Hijyen pedsiz ürün iade alınamamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ayyıldız Beachwear ürünü Daha fazla Bikini ürünü