X
  • Awei Awei A920BL Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Siyah
Awei

Awei A920BL Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Siyah

150.00 TL 129.00 TL (%14 indirim )
45.16 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Yüksek Kapasiteli Bataryayla Uzun Kullanım Süresi Bluetooth teknolojisiyle akıllı telefonlarla ve diğer aygıtlarla bağlantı kuran ürünü, aynı anda birden fazla cihazla eşleştirerek kullanabilirsiniz. cVc 6.0 akıllı gürültü engelleme sistemiyle dışarıdan gelen seslerden etkilenmeden müzik ve multimedya deneyimi yaşayabilirsiniz. Yeterli uzunluktaki kablosuyla hareket hâlinde olduğunuz anlarda bile modeli rahatlıkla kullanabilir; kulaklık üzerindeki kumandaya kolayca erişebilirsiniz. iOS işletim sistemli akıllı cihazlar üzerinden kulaklığın batarya seviyesini öğrenebilir; eğlence sürecinizi bu doğrultuda yönetebilirsiniz. Bağlantı mesafesi, batarya durumu ve benzeri konularda İngilizce uyarı veren ürünü, bu özelliği sayesinde daha verimli kullanabilir; beklenmedik sürprizlere karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Kulaklığın geniş sürücüleriyle müzik parçalarındaki sesleri en iyi şekilde işitebilir; yüksek kapasiteli bataryasıyla ise saatlerce müzik dinleyebilir, telefon görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Sürücü Çapı: 9 mm Batarya Kapasitesi: 55 mAh Müzik Çalma Süresi: 4 saate kadar Bekleme Süresi: 200 saate kadar Bluetooth: 4.1
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Awei ürünü Daha fazla Kulaklık ürünü