• Avene Avene Mousse Nettoyante 50 Ml - Temizleme Köpüğü (Seyahat Boyu)
Avene

Avene Mousse Nettoyante 50 Ml - Temizleme Köpüğü (Seyahat Boyu)

39.00 TL 14.00 TL (%64 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Karma ciltler için temizleme köpüğüdür. Ciltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler. Normal-karma ciltler için, burun, çene ve alındaki parlayan alanlar için tavsiye edilir. Su ile durulanır.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Avene ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü