X
  • Avene AVENE Güneşten Korunma Seti (Fluide SPF50+ 50 ml, Spray SPF50+ 200 ml & After Sun 50 ml)
Avene

AVENE Güneşten Korunma Seti (Fluide SPF50+ 50 ml, Spray SPF50+ 200 ml & After Sun 50 ml)

235.00 TL 147.88 TL (%37 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kofre Paketi İçeriği: AVENE Fluide SPF50+ 50 ml - Karma ciltler için güneşten koruma losyonu, AVENE Spray 50+ 200 ml - Tüm ciltler için çok yüksek faktörlü güneşten koruma spreyi ve AVENE After Sun Repair Lotion 50 ml - Güneş Sonrası

Bu ürün Lidyana adına MARKATREND tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Avene tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Avene ürünü Daha fazla Güneş Bakım Ürünleri ürünü