Avantajlı Parfümler

20 adet ürün bulundu

 

En Popüler Erkek Parfümleri

Erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alan birbirinden hoş kokulu erkek parfümleri, kaliteli markalardan satın alındıklarında gerçekten de uzun süren kalıcılıkları ile büyük beğeni topluyor. Sen de bütçene uygun ve kalıcı erkek parfümleri arıyorsan senin için özel olarak derlenen Lidyana kategorilerine göz atabilirsin. Her biri birbirinden kaliteli markaların ünlü kokuları ile gittiğin her mekanda tüm dikkatleri üzerine çekebilir ve kıyafetlerin kadar tercih ettiğin parfümle de tarzını yansıtabilirsin.

Parfüm Seçiminde Dikkat Edilecekler

Her sezon en trend erkek parfümleri önerilerinde seçim yaparken dikkat etmen gereken püf noktalar yer alıyor. İlk olarak her parfüm herkes üzerinde aynı etkiyi sağlamıyor. Bunun yanı sıra parfüm alırken fiyatları ve parfüm içeriklerini iyi değerlendirmen gerekiyor. Sadece uygun fiyatlı olduğu için tercih edeceğin erkek parfümleri, kalıcı olmadığı ya da tenine uygun olmadığı için parfümde aradığın ahengi sunmuyor.

Parfüm seçerken dikkat etmen gereken en önemli unsurlardan birisi teninle yeterince uyumlu olmasıdır. Çünkü bir koku kişiden kişiye değişen etkiler yaratabilmektedir. Erkek parfümleri arasında seçim yaparken hangi içerikleri barındırdığını gözden geçirmeli ve daha önce kullandığın parfümlerle karşılaştırmalısın. İlk defa karşılaştığın bir üründe ise araştırma yapabilir ve hangi tenlerle daha uyumlu olduğuna kanaat getirebilirsin.

Erkek parfümleri seçerken test etme olanağın varsa cildinin tamamen temiz olmasına da dikkat etmelisin. Özellikle banyo yaptıktan sonra sıkacağın parfüm daha etkileyici ve kalıcı olacağı için daha net bir karar verebilirsin. Bu sayede duş sonrasında açılan gözeneklerinden de yararlanabilir ve parfüm seçimi konusunda çok daha doğru tercihler yapabilirsin.

Popüler Erkek Parfüm Çeşitleri

Erkek parfümleri seçerken dikkat etmen gerekenlerden sonra sezonun en popüler koku çeşitlerine de göz gezdirebilirsin. Buna göre pek çok kişinin tercihi olan vanilya, sedir ağacı, kekik ve bergamot özlü kokuların keskin uyanışlar yaratarak teninde farklılık meydana getirdiğini görebilirsin. Kusursuz bir uyuma sahip olan bu tarz kokular, cüretkar bir birleşimle sana apayrı bir hava kazandırabilir.

Her sezon en trend erkek parfüm çeşitleri arasında yer alan doğunun gizemli esintilerini taşıyan kokuları da tercih edebilirsin. Limon, bergamot, zencefil, menekşe ve tarçın gibi özleri bir araya getiren bu kokular kendi hikayeni yaratmak istediğin her an en büyük destekçilerinden birisi haline de gelebilir.

Erkek Parfüm Fiyatları

Her sezon en popüler erkek parfüm çeşitleri uygun parfüm fiyatları ile bütçeni zorlamayacak şekilde Lidyana'da karşına çıkıyor. Lidyana kategorilerinde farklı ml ve tasarımlarda satılan erkek parfüm çeşitleri, cazip parfüm kampanyaları sayesinde tam da arzu ettiğin kokular ve oldukça hesaplı fiyatlar ile sana sunuluyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı erkek parfüm çeşitleri arasında farklı baharat karışımlarına göz atabilirsin. Vanilya, şeftali ve hindistan cevizi ile bir bütün haline gelen erkek parfüm çeşitleri ile gittiğin her yerde ışıltının kaynağı sen olabilirsin.

Daha çiçeksi kokulardan keyif alıyorsan adaçayı, selvi, kehribar, yasemin ve yeşil aromalar ile süslenen erkek parfüm çeşitleri tercihlerin arasında yer alabilir. Daha çok olgun erkeklerin tercihi olan bu kokular ile çevrendeki herkes üzerinde son derece çarpıcı etkiler bırakabilir ve kendini her an taze hissetme ayrıcalığına sahip olabilirsin.

Son olarak, ince dokunuşlara sahip erkek parfüm çeşitleri arıyorsan ud ağacı, vanilya, karamel, bergamot, menekşe, kaşmir ve elma ile bir bütün olan ve etrafında mükemmel bir etki bırakan kokuları tercih edebilirsin. Özellikle dominant bir karaktere sahipsen senin için ideal olabilecek bu kokular ile hayranlık uyandırmanın keyfini sürebilirsin.

Yukarı Çık