X

Atlet

59 adet ürün bulundu

 

Atlet Modelleri

Atlet modelleri; spor giyim, iç giyim ve günlük giyim kombinlerinde rahatlığıyla ayrı bir tarz yaratır. Üretiminde kullanılan kumaş sayesinde rahat hareket etmeni ve hava transferi sağlar. Tarzını yansıtan ayrıntıların yer aldığı tasarımlar arasında çok işlevli ve zevklerine uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsin.

sporcu erkek atlet modelleri günlük hayatta da kullanılabilecek tasarımları ve kesimleri ile dikkat çekiyor. Hem salon sporu hem açık hava sporları için uygun olan giyim ürünleri sayesinde sağlıklı yaşamına giyiminle hareketlilik katabilirsin. Bunun yanında soğuk havalarda içine giyerek hem serin havayı engelleyebilir hem de terlediğin durumlarda terinin üzerinde kurumasının önüne geçebilirsin. Bu sayede hastalıklardan olabildiğince korunabilirsin.

Atletler her cinsiyetten ve her yaştan insanın severek kullanıldığı giyim ürünleridir. Günlük yaşamda sporcu kadın atlet modelleri; etek, pantolon ve şort gibi giyim parçalarıyla mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Şık tasarımları ile rahatlık kazandırırken, sade ve zarif bir görünüm sunar. Baskılı modelleri tarzını ortaya çıkarırken geniş renk seçenekleri içindeki hareketliliği yansıtır. Tayt ve spor şortlar ile yapacağın kombinlerde de sana geniş seçenekler sunmaktadır. Spor için özel olarak üretilen modelleri daha ferah ve rahat formlara sahiptir. Düğme detaylı kadın atlet modelleri yanında derin kol ve V yaka tasarımlar da yer almaktadır. Üretiminde sınır tanımayan bu giyim ürünleri arasından dilersen bol dilersen de vücuda yapışan modelleri tercih edebilirsin.

Atlet Fiyatları

Erkek atlet modelleri sadelikleri ile ön plana çıkıyor. Genelde klasik renklerin kullanıldığı tasarımları renkli ve desenli modelleri takip ediyor. Üzerinde harekete geçirici sözcüklerin işlendiği erkek atlet modelleri ise özellikle spor sevdalıların vazgeçemediği ayrıntılar içeriyor. Spor atletler renkli ve salaş yapıları ile dikkat çekiyor. Farklı renklerin bir araya geldiği bu modeller spor aşamasında her zaman rahat hareket etmeni ön planda tutuyor. Cep detaylarının bulunduğu tasarımlar, sade modeller istemeyen erkekler için kaçınılmaz oluyor.

Erkek giyimde gömlek ve tişört modelleri içerisinde de giyilen iç giyim erkek atlet modelleri pamuklu olması sayesinde vücut ısını her zaman dengede tutuyor.

Gündelik hayat için özel olarak tasarlanan olan kadın atlet modelleri ise şort ve kot pantolon ile beraber mükemmel uyumun yakalanmasını sağlıyor. Kullanım amacına ve kumaş yapısına göre farklılık gösteren indirimli atlet fiyatları içerisinden sen de ihtiyacın olan modellere ulaşabilirsin. Birbirinden farklı ayrıntıların yer aldığı kadın atlet modelleri çeşitlerini hem spor yaparken hem de gündelik hayatında kullanabilirsin.

Atlet Kampanyaları

Atlet çeşitleri erkek ve kadın giyimin yanı sıra çocuklar için de özel tasarlanan parçalara sahiptir. Çocuklar hastalıklara daha kolay yakalanmaktadırlar. Bunun önüne geçmek için her zaman her kıyafetinin içine atlet giydirilmesi gerekir. Bu atletler onları sıcak tutar ve bellerinden soğuk almalarını engeller. Terlerini iyice emerek üzerinde kurumasının da önüne geçer.

Bunun haricinde sıcak havalarda giyebilecekleri çocuk atletleri de mevcuttur. Kız çocukları için tül eteklerin ya da pantolonların üstüne tercih edilebilen parçalar, erkek çocukları için de şortların üzerine severek giydirilebilir. Tek renk olan atletlerin yanında çizgi film karakterleriyle süslenen desenli modellerin de yer alması, çocukların severek giydikleri parçalar olmasındaki en büyük etken oluyor. Lidyana’da atlet kampanyaları ile sen de hem kendine hem de çocuğuna uygun fiyatlı atletler ve daha fazlasını alabilirsin. Ünlü markaların yer aldığı kategori içerisinden kaliteli ürünlere sahip olabilirsin. Seçtiklerini hemen sepetine ekle ve kombin oluşturabileceğin diğer ürünlere bakmak için alışverişine devam et!

Yukarı Çık