• Atelier Petites Pierres Twin Stars Vücut Takısı
  • Atelier Petites Pierres Twin Stars Vücut Takısı
Atelier Petites Pierres

Twin Stars Vücut Takısı

110.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Pirinç üzreine altın kaplama iki sıra zincirden oluşan vücut takısı zirkon taşlar mıhlanmış iki adet yıldız şeklinde ara parçayla birleştirilmiş olup 34-40 beden arası ayarlanabilmektedir. Üst tarafının ölçüsü 65 cm olup alt tarafı 85+5 cm uzatma zinciri bulunmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Vücut Takısı ürünü