• Atelier Petites Pierres Token Madalyon Kolye
  • Atelier Petites Pierres Token Madalyon Kolye
Kargo Bedava
Atelier Petites Pierres

Token Madalyon Kolye

300.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Pirinç Üzerine 24K Mikron Altın Kaplama Kalın Zincirli Vintage Görünümlü Madalyon Kolyenin Zincir Uzunluğu 60 Cm Olup Mineyle Renklendirilmiş Fil Detayı Bulunmaktadır. Kolye Ucu 3,5 cm'dir. Madalyon Kolye Ucu 5 Karaktere Kadar Kişiselleştirilebilmektedir. Kişiselleştirme Mesajınızı "Kişiselleştirme" Çubuğuna Yazabilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Atelier petites pier tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Atelier Petites Pierres tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Kolye ürünü

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN