• Atelier Petites Pierres Soleil Kelepçe Bileklik
Kargo Bedava
Atelier Petites Pierres

Soleil Kelepçe Bileklik

150.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Pirinç Üzerine Altın, Pembe Altın Ve Gümüş Kaplama Olarak Üretilebilen Kelepçe Bilekliğin Üzerinde Lazer Kazıma Tekniğiyle Güneş Motifleri Bulunmaktadır. Kelepçe Bilekliğin Çapı 6 Cm Olup Esnek Yapısıyla Bileğe Oturmaktadır.

Bu ürün Lidyana adına Atelier petites pier tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Atelier Petites Pierres tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Bileklik ürünü

Bunları da Beğenebilirsin