• Atelier Petites Pierres Little Prince İkili Bileklik Seti
  • Atelier Petites Pierres Little Prince İkili Bileklik Seti
  • Atelier Petites Pierres Little Prince İkili Bileklik Seti
Atelier Petites Pierres

Little Prince İkili Bileklik Seti

100.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Geçmiş sezonlardan tanıdığınız mottolu bilekliklerimiz yeni yorumuyla klasikler olarak yeni koleksiyonda da yer almakta... Hiç sıkılmadan ve her gün kullanabilmeniz için daha kalınlaştırılmış ve suya dayanıklı kaplama tekniği kullanılmıştır. Kelepçeler 6 cm çapındadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Bileklik ürünü