• Atelier Petites Pierres Faceted - Taşli Kilitli Zincir Kolye
  • Atelier Petites Pierres Faceted - Taşli Kilitli Zincir Kolye
  • Atelier Petites Pierres Faceted - Taşli Kilitli Zincir Kolye
Atelier Petites Pierres

Faceted - Taşli Kilitli Zincir Kolye

140.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Pirinç üzerine altın, pembe altın ve gümüş kaplama olarak üretilebilen kolye zirkon taşlı kilit sistemiyle charmlar için tasarlanmıştır. Kolye farklı uzunluklarda üretilebilmektedir. Kaplama rengi ve uzunluk ölçünüzü seçeneklerde belirtebilirsiniz. Görseldeki zincir uzunluğu 60 cm'dir. Fiyat yalnız zincir ve kilit içindir görseldeki kolye uçları ayrıca satılmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Kolye ürünü